Поиск по сайту

Голосование

Какой экономист вам импонирует больше всего?
 

Який хмарний сервіс обрати для зберігання даних: корисні поради

Новости экономики

altХмарні сервіси можуть використовуватися для зберігання даних, організації колективної та індивідуальної роботи. Одним з популярних ресурсів такого роду є Google Workspace.

Щоб працювати в ньому, потрібно використовувати Послуги компанії, яка є офіційним партнерам, пропонує різноманітні тарифи для користувачів. Для розуміння всіх особливостей, пропонується вивчити подробиці на https://mccloud.ua/.

Основні види послуг

Українська компанія mcСloud є офіційним представником хмарного сервісу Гугл. Вона пропонує цілий комплекс рішень для корпоративних користувачів. Серед основних послуг варто виділити наступні:

  1. Навчання або проведення консультацій для IT-персоналу або звичайних співробітників компанії, організації, щоб використовувати весь комплекс хмарних послуг по максимуму.
  2. Реєстрація домену клієнта в хмарному просторі Гугл.
  3. Допомога в перенесенні бази даних і будь-якої інформації з інших хмарних сховищ без втрат і витоків.
  4. Впровадження будь-яких хмарних технологій на замовлення клієнта.

altІснує кілька варіантів тарифів по послугах, вони називаються Business і Enterprise. Тут пропонується певне місце на жорстких дисках в хмарі, починаючи від 30 ГБ і закінчуючи безлімітними варіантами, є можливість організації відеоконференцій від 100 до 500 користувачів. Також можна виділити наступні можливості: Голосовий відеочат; захищена корпоративна пошта з адресою, обраним Користувачем; інструменти підтримки безпеки і управління доменом.

У кожному типі тарифу, є по три плани, найдешевші коштує від 5.17 євро за кожного користувача в місяць, найдорожчий обійдеться в 28,60 Євро.

Перевага

Компанія пропонує копіювання і захист даних, повне збереження інформації та конфіденційність роботи клієнтів. Здійснюється повна технічна підтримка. Сервіс забезпечує високу надійність роботи для організації, підприємства, що використовують хмарні технології. Гарантується цілодобовий доступ до даних для співробітників, які мають на це право. При цьому входити можна з будь-якої точки світу і пристрої підтримує інтернет.

altКомпанія здійснюють повну інтеграцію з усіма хмарними сервісами Гугл, виключаються конфлікти додатків. Послуги коштують відносно недорого, враховуючи зручність і безпеку роботи, які втрати може принести витік інформації, або зникнення даних в разі обвалення жорсткого диска на сервері компанії.