История микроэкономики
Для квартир і будинків важливо оптимально використовувати простір, якщо площа приміщень невелика.
Найважче працювати з кутами. Однак чітке та грамотне декорування дозволяє не тільки зробити кімнату затишною, а й візуально її розширити. Як це можна зробити, пропонується вивчити більше інформації на Life In Hacks.
Ідеї для декорування кутових просторів
Обладнання зон у кутах кімнати дає можливість використовувати все приміщення гармонійно та оптимально, прикрасити його. Серед основних варіантів процесу варто виділити:
- Встановлення полиць та настінних композицій. Кутові варіанти конструкцій дають можливість поєднувати прикрасу стіни, і одночасно використовувати цю ділянку для утилітарних цілей. Тут можна розміщувати полиці, а на них книги, вази чи декоративні елементи.
- Створювати зелений куточок із рослин, розміщуючи зелені насадження на різних рівнях. Таким чином, можна оживити простір, створивши корисну ділянку з джерелом кисню.
- Зона відпочинку в кутку може включати підлоговий або настінний освітлювальний прилад, крісло, полицю або тумбу з книгами, ноутбуком.
- У кутовій зоні можна створити зону для навчання дітей або міні-офіс для дорослих, що особливо важливо у малогабаритних квартирах.
- Також у кутку можна розміщувати галерею з картин чи фотографій, вішати дзеркало.
Стилі оформлення та особливості декорування
Найбільш підходящими варіантами для оформлення кутового простору можуть бути:
- Скандинавський стиль, що відрізняється мінімалізмом, великою кількістю світла з дерев'яними деталями у вигляді полиць та інших елементів.
- Стиль лофт – це промисловий дизайн, тому використовують метал, грубі текстури, масивні вироби.
- Бохо підійде для прикрашання кутової зони текстильними декораціями, встановлення безлічі зелених рослин.
- Класичний стиль вимагає симетрії, теплих кольорів, натуральних матеріалів, строгості ліній.
При всіх варіантах оформлення рекомендується повністю використовувати вертикальне місце, створюючи композицію в кілька ярусів. При виборі стилю та деталей важливо, щоб колірні відтінки гармонували з рештою кімнати, створюючи єдиний простір.
Варто віддавати перевагу багатофункціональним предметам меблів, універсальним конструкціям, де можна розміщувати різні предмети, наприклад вази або книги. Важливо буде не перевантажити кутову зону, вона повинна виглядати скупченням предметів.