Поиск по сайту

Голосование

Какой экономист вам импонирует больше всего?
 

Ремонт електролічильника: особливості та правила, переваги звернення до професіоналів

Новости экономики

altПоломка електричного лічильника є великою проблемою, адже використання електроенергії повинне припинитися, або воно стає неможливим з технічних причин.

Потрібно відразу викликати майстра, здатного розібратися в несправності, і має право проведення процесу. Пропонується замовити ремонт на https://domslugba.com/ua/ternopil/services/remont-elektrolichilnika-31126.html компанії, що має відповідну ліцензію.

Особливості

Самостійне виправлення приладу суворо заборонено, навіть якщо господар приміщення, де встановлено прилад, є спеціалістом-електриком вищого класу. Не можна знімати пломбу та розкривати лічильник. За такі дії передбачено штраф.

Якщо прилад встановлений у загальному електрощиті на кілька квартир, і під час огляду там буде пошкоджено клеми або пломби, то за це також передбачено великий штраф.

Відповідальність за справність електролічильника несе власник приміщення, яке забезпечує даний прилад, однак він не може викликати будь-якого майстра, необхідна допомога тільки від фахівців компанії, що постачає енергопостачання. Тільки вони мають право зняти пломбу, провести ремонт або замінити прилад, після чого знову опломбувати та зафіксувати ці дії.

Зазвичай при поломці лічильника, що особливо спричинив іскріння, замикання, потрібна повна заміна приладу. Необхідно купувати пристрій, визначений чинними правилами на конкретний момент часу. Вони стосуються типу приладу, його технічних характеристик.

Правила

Серед умов, яких необхідно дотримуватись, якщо лічильник зламаний, варто виділити:

  1. Використання електроенергії, що йде через прилад, має бути припинено. Це обумовлено насамперед технікою безпеки, потрібно уникнути короткого замикання та займання проводки.
  2. Якщо електрика йде, але сам апарат перестає враховувати кількість спожитої енергії, його також заборонено експлуатувати, потрібно викликати майстра, що має право розкриття пломби і її подальшої установки.
  3. Штраф за зіпсований прилад не стягується, якщо його не використали після поломки.
  4. Звертатися за ремонтом потрібно в компанію, що постачає електроенергію, з якої надходять рахунки за електрику.
  5. Після ремонту або заміни приладу він заново пломбується, складається акт про проведені роботи, вписуються показання, які є на момент нового пломбування.

Тільки після виконання всіх дій лічильником можна користуватися.

111